ПЛАТІЖНА БЕЗПЕКА

Не розголошуйте всі реквізити платіжної картки та контролюйте рух коштів на рахунку Банк по телефону може запитати перші 6 та останні 4 цифри платіжної картки. Для отримання платежу на картку достатньо повідомити лише16-значний номер картки.

17:45 29.11.2023

ПЕРЕМОЖНИЦЯ КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ" У НОМІНАЦІЇ "ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО"

Вітаємо Наталію ГАЛАМАЙ, учительку образотворчого мистецтва ОЗ "Мостиський ЗЗСО 1 І-ІІІ ступенів", креативну керівницю професійної спільноти вчителів мистецтва Мостиської ТГ, яка посіла ІІІ місце в обласному турі «Учитель року – 2024» у номінації «Образотворче мистецтво» .Це визнання не лише її професійної майстерності, але й вагомого внеску в розвиток творчого потенціалу кожного учня. ЇЇ мистецький дотик залишає теплі відбитки на стінах школи, у серцях педагогів, учнів та їхніх рідних.  Пишаємося успіхами нашої колеги, її фаховою і професійною майстерністю!

21:08 28.11.2023

РЕЗУЛЬТАТИ. ПРОТОКОЛИ   II (РАЙОННОГО) ЕТАПУ  МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА  2023/2024 н.р.

17:10 27.11.2023

МОЛОДЬ ПО - СУСІДСЬКИ

З 27 по 30 листопада 2023 року  лідери учнівської молоді Мостиської ТГ брали участь у проєкті «Молодь, по - сусідськи», яку організувало товариство Фольковіско #stowarzyszeniefolkowisko

11:48 27.11.2023

ПРО ОБДАРОВАНУ УЧНІВСЬКУ МОЛОДЬ

"Учень... це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити» , - писав видатний педагог Костянтин Ушинський. З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської молоді до вивчення української мови і літератури, виявлення обдарованої учнівської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку їх творчого потенціалу, виховання у молодого українства поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні й за її межами, рівня знань з української мови і літератури 25 листопада 2023 року відбувся ІІ (районний) етап ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Мостиської територіальної громади. Стартував Конкурс о 10:00 год на базі ОЗ «Мостиський ЗЗСО №2 І-ІІІ ступенів».

09:22 26.11.2023

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

23 листопада 2023 року відбулися змагання з волейболу серед здобувачів освіти 9-х класів і молодше. В змаганнях взяли участь 15 команд закладів загальної середньої освіти Мостиської ТГ.

11:57 24.11.2023

ПРОЄКТ "РАЗОМ! РОЗБУДОВУЄМО ГРОМАДУ!"

22 листопада 2023 року у Мостиській ТГ відбувся І (територіальний) етап конкурсу учнівських проектів «Разом! Розбудовуємо громаду». Проєкти дітей стосувались різних сфер: культури, туризму, молодіжної політики, були представлені підприємницькі ініціативи тощо. Оцінку стартапів здійснювало журі, до складу якого увійшли представники органів місцевого самоврядування.

11:53 24.11.2023