ПРОЄКТ "РАЗОМ! РОЗБУДОВУЄМО ГРОМАДУ!"

Дата: 24.11.2023 11:53

22 листопада 2023 року у Мостиській ТГ відбувся І (територіальний) етап конкурсу учнівських проектів «Разом! Розбудовуємо громаду». Проєкти дітей стосувались різних сфер: культури, туризму, молодіжної політики, були представлені підприємницькі ініціативи тощо. Оцінку стартапів здійснювало журі, до складу якого увійшли представники органів місцевого самоврядування.

Конкурси такого рівня мають надзвичайно важливий вплив. Вони стимулюють конкуренцію та мотивацію, сприяють співпраці й обміну досвідом, а також забезпечують визнання і нагородження гідних учасників.

Отож, вітаємо переможців!

І місце, за підсумком балів отримав проект «Зона еко-відпочинку та дозвілля» Чернівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка (Юліана ІВАНОЧКО, керівник Олена ГАЛАБУД, Світлана ДАЦКО).

ІІ місце здобув «Народний театр» ОЗ «Твіржанський ЗЗСОГ І-ІІІ ступенів-ЗДО» (Іванна ЩЕРБАТА, Дінара КИШЛАР-ДРЕБОТ, Валентин ДРЕБОТ, Сергій ПІДБЕРЕЖНИК, Ірина СТАРЕНЬКА, Ростислав ЛЕСЬКІВ, керівник Марія ПРИЙМАК)

ІІІ місце проект скей-парку «FREEDOM PARK» ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ступенів» (Максим ПІХ, Вероніка БЕРЕЗА, Богдан ДУДА, Юлія МАРКО, Діана КУНЦЬО, керівник Леся ФАРІОН).

Чудовими були і наступні проекти:

«Історія Мостиськ у світлинах», який представляв учень ОЗ «Мостиський №2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Назарій КРУПА (керівник Наталія МІДАК).

«Територія дитинства» (Софія ГОЛЕЦЬ, Діана ЗАГИНАЙКО, керівник Ольга БРИНЬКО) та «Зав’язанці – мальовничий куточок рідного краю» (Ярина МАЛИЦЬКА та Олена БАКЛАН, керівник Марія ЛЕЩИШИН) від здобувачів освіти Зав’язанцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

«Міні-футбольний майданчик» (Тарас СЕРЕДЯК, керівник Ігор ТИТАР) та «Крукеничі – туристичний куточок Львівщини» (Ірина ГІНЧИЦЬКА, керівник Любов МАКАР) від команди з ОЗ «Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

Дякуємо керівникам закладів освіти та керівникам проектів за значну працю та підтримку розвитку молодіжних ініціатив.

Бажаємо усім учасникам і кожному зокрема, незалежно від місця визначеного журі, успішно продовжувати розробку своїх проекті та удосконалювати їх.