A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Мостиської міської ради Львівської області

ТИПОВА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА 5-9 класи НУШ

Освітні програми: перехід на сайт МОН України  

Освітня програма – це єдиний комплекс освітніх компонентів, спланованих і організованих закладом загальної середньої освіти для досягнення учнями результатів навчання. Основою для розроблення освітньої програми є Державний стандарт загальної середньої освіти відповідного рівня.

Освітня програма має містити: 

  • загальний обсяг навчального навантаження та очікувані результати навчання здобувачів освіти;
  • вимоги до осіб, які можуть розпочати навчання за програмою;
  • перелік, зміст, тривалість і взаємозв’язок освітніх галузей та/або предметів, дисциплін тощо, логічну послідовність їх вивчення;
  • форми організації освітнього процесу;
  • опис та інструменти системи внутрішнього забезпечення якості освіти;
  • інші освітні компоненти (за рішенням закладу загальної середньої освіти).

Освітня програма схвалюється педагогічною радою закладу освіти та затверджується його керівником.

Міністерство освіти і науки України затверджує типові освітні програми, які спрямовані на реалізацію мети та завдань освітньої галузі. Заклади загальної середньої освіти можуть використовувати типові або інші освітні програми. Освітні програми, що розробляються на основі типових освітніх програм, не потребують окремого затвердження центральним органом забезпечення якості освіти.
На основі освітньої програми заклад освіти складає та затверджує навчальний план, який конкретизує організацію освітнього процесу.

Навчальні програми предметів та курсів створюють вчителі (самостійно або об'єднавшись) на основі Стандарту, або за зразком типової (модельної) навчальної програми.

Інститут педагогіки НАПН України підготував повний комплект навчально-методичних матеріалів для забезпечення реформи НУШ

2. ПРО НАДАННЯ ГРИФА «РЕКОМЕНДОВАНО МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ» ПІДРУЧНИКАМ ДЛЯ 5 КЛАСУ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

3. ПЕРЕЛІК ОСВІТНІХ ПРОГРАМ  НУШ (5–9 КЛАСИ)

Пропонуємо вашій увазі чинні модельні навчальні програми з усіх навчальних предметів, інтегрованих курсів і міжгалузевих інтегрованих курсів для 5–9 класів Нової української школи.

У модельних навчальних програмах, затверджених наказом МОН №795, визначено орієнтовну послідовність досягнення очікуваних результатів навчання учнів, зміст навчального предмета та види навчальної діяльності учнів.

Спираючись на модельні навчальні програми, заклади освіти можуть розробляти власні навчальні програми.

Модельні навчальні програми згруповано на сайті в тематичні розділи відповідно до освітніх галузей. Окремо представлені модельні програми інтегрованих курсів і програми з мов і літератур для закладів освіти з навчанням мовами корінних народів і національних меншин.

МОДЕЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ  ДЛЯ  5–9 КЛАСІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ:

 

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень