A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Мостиської міської ради Львівської області

ЗВІТ ДИРЕКТОРА ЦЕНТРУ ПРПП МОСТИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (БАШІ О.Т.)

ЗВІТ ЦЕНТРУ ПРПП Мостиської міської ради Львівської області

Відповідно до Статуту Центру ПРПП Мостиської міської ради (розділ IV, п. 4.2. Заслуховує звіт про діяльність Центру ПРПП відділ освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області) 04 квітня 2024 року на Колегії Відділу ОМС заслухано Звіт директорки Центру ПРПП Мостиської міської ради Олександри БАШІ.

ЦЕНТР професійного розвитку педагогічних працівників Мостиської міської ради Львівської області є юридичною установою комунальної форми власності Мостиської територіальної громади.

МІСІЯ ЦЕНТРУ

Створити умови для розвитку творчої ініціативи та академічної свободи педагогів у пошуках нових форм і методів педагогічної діяльності для надання якісних освітніх послуг.

ВІЗІЯ ЦЕНТРУ

Центр професійного розвитку педагогічних працівників – відкритий і зорієнтований на взаємодію та партнерство з громадськістю, виконавчою владою, науковими спільнотами, сприяє професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, інклюзивно-ресурсного центру тощо (далі – педагогічні працівники).

У 2023 році консультативна діяльність Центру ПР ПП Мостиської міської ради з педагогічними кадрами закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти здійснювалася на виконання Стратегіі розвитку Центру, яка розроблена з урахуванням положень чинного законодавства у галузі освіти і річного Плану роботи.

Центр є частиною освітньої системи Мостиської та Шегинівської ТГ. Його діяльність відбувається у тісній співпраці з відділами освіти вищезазначених територіальних громад, закладами освіти, інклюзивно-ресурсним центром, громадськими організаціями освітян, Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Заходи, проведені упродовж минулого року, були спроєктовані на реалізацію науково-методичної проблеми

«Удосконалення моделі інформаційного освітнього середовища для інноваційного розвитку сучасного педагога в умовах Нової української школи» з урахуванням рекомендацій щодо організації й проведення консультативної роботи з педагогічними кадрами в системі післядипломної педагогічної освіти, розробленими Міністерством освіти і науки України, Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Діяльність Центру ПРПП здійснювалася за такими напрямами:

1. Успішний керівник – менеджер освітніх змін.

2. Розвиток професійної компетентності педагога.

3. Супервізія: професійна підтримка і професійний розвиток педагогів.

4. Педагогічні комунікації та партнерство в освіті.

5. Психологічна підтримка педагога.

6. Дистанційне та змішане навчання – глобальний освітній тренд.

7. STEM-освіта як один із трендів розвитку інноваційної освітньої системи.

При Центрі ПРПП функціонує 23 (двадцять три) професійні спільноти,. Протягом року проведено 92 (дев’яносто два) засідання.

Форми роботи професійних спільнот – надзвичайно різноманітні, традиційні і нетрадиційні, але цікаві, сучасні, інноваційні…

Традиційні:

– проведення відкритих уроків, їх самоаналіз і аналіз;

– конструювання й захист конспектів уроків;

– ділові ігри; презентації ідей;

– складання діагностувальних чи контрольних робіт та обговорення їх результатів;

– методичні консультації досвідчених учителів з певної теми;

Нетрадиційні:

– ярмарок педагогічної творчості;

– фестиваль педагогічних ідей;

– методичний фестиваль/вернісаж;

– панорама методичних знахідок;

– творчий портрет учителя ; – творчий звіт педагога;

- «педагогічний розсип» ;

- Творча майстерня просто неба.

Велика робота ведеться щодо підвищення професійної діяльності педагогічних працівників (див. світлини, додаються).

З дати створення ЦПРПП Мостиської міської ради ефективно функціонує сайт «Центр професійного розвитку Мостиської міської ради Львівської області»

(https://sites.google.com/.../%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0...), який забезпечує офіційну інформацію про установу в мережі «Інтернет», оперативне та об’єктивне інформування громадськості про діяльність професійних спільнот з навчальних предметів, оприлюднює бази даних програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників, інформацію з питань професійного розвитку освітян, кращого педагогічного досвіду, нормативних документів про освіту.

Також педагоги в онлайн – режимі мають змогу отримати необхідну інформацію через сторінку «Замовити консультацію», скористатись методичними доробками колег.

Про діяльність Мостиського ЦПРПП можна дізнатися зі сторінки Фейсбуку(https://www.facebook.com/groups/1282286275590503), до якої мають можливість приєднатися всі охочі.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень