ВИВЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НУШ, 5 КЛАС

На базі Відділу ОМС Мостиської міської ради Львівської області  14 червня 2022 року відбулося очне засідання освітянської спільноти вчителів зарубіжної літератури            ( Марія БІШКО –консультант Центру ПР ПП Мостиської міської ради) щодо обговорення (вивчення) Державного  стандарту базової середньої освіти», а саме:

13:27 21.06.2022

ЗВІТ КЕРІВНИКА АРЛАМІВСЬКОВОЛЯНСЬКОГО ЗЗСО I-II СТУПЕНІВ ОЛЕКСАНДРИ КОСТИРИ ЗА 2021/2022

Надія ГНАТОВСЬКА - начальниця Відділу ОМС про актуальне: 20.06. 2022 року відбувся звіт керівника Арламівськоволянського ЗЗСО І-ІІ ст. Костири О.М. про роботу закладу освіти впродовж 2021/2022 н. р. перед колективом, батьками та громадськістю. На звіті були присутні міський голова Пельц М.С., начальниця відділу освіти, молоді та спорту Гнатовська Н.М., староста села Стецина Н.М. У своєму виступі Олександра Михайлівна говорила про облаштування освітнього простору, матеріально-технічне забезпечення, організацію дистанційного навчання, виховну роботу, волонтерську діяльність. Наголосила директорка на досягненнях і на проблемах школи, які потребують спільних зусиль для їх вирішення. В обговоренні взяли участь усі присутні. Діяльність керівника закладу освіти та педагогічного колективу визнано задовільною. Директорка подякувала колегам, працівникам та батькам за злагоджену роботу, побажала усім миру і спокою, творчих успіхів і досягнень. Все буде Україна

12:50 21.06.2022

ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ ОСВІТЯНСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 2021/2022

Відповідно до проблеми освітянської спільноти вчителів зарубіжної літератури «Розвиток професійної компетентності вчителів як умова підвищення якості освіти та гармонійного розвитку учнів»    17 червня 2022 року на базі Відділу ОМС Мостиської міської ради відбулося підсумкове засідання.

16:21 20.06.2022

ЗВІТ КЕРІВНИКА ОЗ "МОСТИСЬКИЙ ЗЗСО №1 I-III СТУПЕНІВ МИХАЙЛА СИДОРАКА ЗА 2021/2022 н.р.

Надія ГНАТОВСЬКА - начальниця ВІдділу ОМС про те, що відповідно до частини 4 статті 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту» директор ОЗ « Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ступенів Мостиської міської ради Львівської області» Сидорак Михайло Михайлович прозвітував про свою діяльність перед колективом, батьками та громадськістю за 2021/2022 н.р.

14:43 20.06.2022

ЗВІТ КЕРІВНИКА ЗАВ'ЯЗАНЦІВСЬКОГО ЗЗСО I-III СТУПЕНІВ ОКСАНИ БЕРВЕЦЬКОЇ ЗА 2021/2022 н.р.

Надія ГНАТОВСЬКА - начальниця Відділу ОМС, відзначила, що звіт керівника і всього колективу Зав'язанцівського ЗЗСО I-III ступенів, який доклав великі зусилля для того, щоб оцінка роботи перед батьками та громадськістю була високою.

14:36 20.06.2022