ОСВІТЯНСЬКА МАЙСТЕРКА "ЯКІСНА ОСВІТА - СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ"

10 лютого 2023 року в Мостиській громаді відбулася ОСВІТЯНСЬКА МАЙСТЕРКА з проблеми «Якісна освіта – спільна відповідальність» за участю представника управління Державної служби якості освіти у Львівській області Андрія ХАМИКА – заступника начальника відділу інституційного аудиту.

10:07 14.02.2023

КОНКУРС "РІЗДВЯНА СВІЧКА"

У Львівському обласному Будинку вчителя відбулось закриття обласної виставки-конкурсу «Різдвяна свічка» та нагородження переможців і учасників виставки.

09:49 14.02.2023

СПОРТМЕНИ МОСТИСЬКОЇ ГРОМАДИ УЧАСНИКИ СПОРТИВНИХ ІГОР ЛЬВІВЩИНИ

Неймовірні емоції та справжній спортивний дух вирували сьогодні – 11 лютого на відкритті Спортивних ігор Львівщини - комплексних змагань, що щорічно відбуваються серед збірних команд територіальних громад області.

09:45 14.02.2023

ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР

З метою підняття патріотичного духу в ОЗ « Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ступенів»(директор М.Сидорак) проводиться ритуалу підняття Державного прапора України та вшанування пам`яті загиблих захисників хвилиною мовчання.

11:39 08.02.2023

"ЛІСОВА ПІСНЯ"

З метою відзначення 152-ї річниці від дня народження Лесі Українки – геніальної дочки українського народу, виховання любові до українського поетичного слова, рідного краю, творчої спадщини поетеси, почуття прекрасного за творами, які надихають, додають сил та впевненості 17 лютого 2023 року у приміщенні Народного дому м. Мостиська відбудуться покази вистав, а саме: драма-феєрія «Лісова пісня» о 13.45 год для 6,7-11 класів, о 13.45 год для 6,7-11 класів; «Діснейленд - країна мрій. Шоу ростових ляльок» о 10.15 год для 1-6 класів за участю Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобич.

11:31 08.02.2023

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІСТ НАДІЇ" У МОСТИСЬКАХ

Сьогодні представники благодійного фонду "Міст Надії" завітав до Інклюзивно-ресурсного центру Мостиської міської ради до дітей з особливими освітніми потребами. Неймовірні враження і сльози на очах від того, що даруєш дітям радість і добро, а усмішки в їх очах просто надихають та стимулюють робити більше добра.

11:23 08.02.2023

ОСВІТЯНСЬКА МАЙСТЕРКА

Олександра БАША – директорка Центру ПР ПП Мостиської міської ради Львівської області про Освітянську майстерку

10:36 03.02.2023