ФОРУМ "СТАЄМО СИЛЬНІШИМИ РАЗОМ. ЕФЕКТИВНІ МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ". ТУРНІР "ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКІЛЬНА ЛІГА QUIZ ДІТИ"

Дата: 20.04.2024 20:03

Форум «Стаємо сильнішими разом. Ефективні моделі управління в умовах воєнного стану».

На запрошення Громадської організації Центр освітніх реформ «НАШІ ДІТИ» спільно з начальницею відділу освіти,молоді та спорту Надією Гнатовською та командами допитливих четвертокласників Мостиської громади взяли участь у цьому надзвичайному заході.

В рамках заходу спільно з учасниками проекту Ліга Сміху команди «Наш Формат» відбувся турнір «Всеукраїнської шкільної ліги QUIZ Діти»,де головними гостями форуму були школярі 4-х класів закладів освіти Львівської області. 26 учнівських команд проявляли активність,спритність та ерудованість, відповідаючи на низку різноманітних запитань,що насамперед стосувалися нашої історичної,культурної спадщини.

Мостиську громаду представляла команда «Кульбаби» - четвертокласники ОЗ"Мостиський 33СО Nº2 I-IIIст." Кожна команда наполегливо йшла до поставленої цілі - перемоги! А результат задовільнив кожного - чемпіонами стали всі,без винятку. Адже найголовніше на сьогодні - єдність!

Даний захід був оргазований для того,щоб продемонструвати єдність громад Львівської області,визначити дієві механізми щодо політики консолідації та євроінтеграції.Крім того, проаналізовано перспективи розвитку та відновлення громад в умовах воєнного стану.

Дякую організаторам заходу за запрошення, теплий прийом, незабутні емоції та головне- посмішки наших дітей!