РЕФОРМА СИСТЕМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ЯК ФУНДАМЕНТ ЗДОРОВОЇ НАЦІЇ

16:56 29.03.2024

ОБДАРОВАНА УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ МОСТИСЬКОЇ ТГ У ПЕРЕМИШЛІ

.. Музей історії Перемишля, волейбол з командою учнів української школи в Перемишлі, зустріч з вихованцями Айкідо, гра-квест з історії міста, малювання картин, а також виготовлення натуральних скрабів.. всі ці заходи закріплені гарним настроєм та погодою зробили відпочинок неймовірним!

16:47 29.03.2024

АТЕСТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД У ЗЗСО

Учитель закладає фундамент майбутнього: навчає, виховує, всебічно розвиває, формує особистість - творця, господаря своєї долі, патріота й громадянина. Досягти цього можна лише крок за кроком, навчаючи та навчаючись самому. Таке завдання може виконати тільки творчий педагог, який постійно вдосконалює свій професійний рівень.

16:02 29.03.2024

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ "ДІЯЛЬНІСНИЙ ПІДХІД У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ В РЕАЛІЯХ СЬОГОДЕННЯ"

27 березня 2024 року на базі ОЗ "Мостиський ЗЗСО №2 І-ІІІ ступенів" проведено курси підвищення кваліфікації з проблеми «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».

15:57 29.03.2024