ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ У ПЕРЕМИШЛІ "БЕЗПЕЧНОМУ ДОМІ"

Дата: 01.04.2024 10:29

Це були неймовірні 7 днів, сповнені незабутніх вражень у «Безпечному домі» м.Перемишля, в компанії неймовірних людей.

Безліч позитивних емоцій, яскравих вражень, цікавих екскурсій, веселих розваг.

У подорожі взяли участь діти: батьки яких загинули, захищаючи незалежність України; діти, батьки яких захищають незалежність України; діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою та виховуються у дитячих будинках сімейного типу та обдаровані, талановиті діти Мостищини.

Усі вони отримали цінні знання, а головне - омріяний відпочинок.

Незабутні емоції у дітей залишилися після відвідин басейну, особливо у тих, які були у ньому вперше. Чудовим видався і похід у кінотеатр, де здобувачі освіти мали змогу розважитися, насолодитися переглядом чудового фільму «Дюна 2», розслабитися. Учні приємно провели час у компанії друзів, отримали багато позитивних емоцій та вражень.

Незабутнім досвідом став майстер-клас приготування піци, адже діти робили її самостійно, тому в кожного виріб був індивідуальним (різноманітні начинки, незвичайні форми). Учні та вчителі з радістю насолоджувалися самим процесом приготування, проте ще більше моментом, коли вони нею ласували. Всі були задоволеними, адже вони змогли розвинути свої кулінарні здібності

Здобувачі освіти взяли участь у надзвичайно цікавому квесті, сенс якого полягав у пошуках «ведмедиків», різноманітних статуй, які символізували різні види професій та види дозвілля. Вони шукали їх з особливим завзяттям та задоволенням, досліджуючи краєвиди міста.

Також у рамках проєкту діти відвідали безліч місць та заходів: Музей історії Перемишля, Музей дзвонів і файок. Там вони дізналися цікаву і корисну інформацію про історію міста, поринули в атмосферу давнини, познайомилися з культурою, а також побачили чудові виставки та чарівні краєвиди

Дякуємо Adam Wąsowicz за доброту, фантастичні емоції та захопливий досвід!

Дякуємо Tina Bruner, Magda Macyszyn, Dariusz Łapa за розуміння і безмежну любов до наших дітей!

Дякуємо команді Мостиськоі міської ради за організацію такої чудової та незабутньої подорожі.

Час пролетів дуже швидко, а спогади залишаються назавжди!

Марія ПОЛЯНСЬКА - головний спеціаліст Відділу ОМС