МІСЬКИЙ ТУР З ШАШОК

Дата: 07.03.2024 17:47

Шашки — дуже цікава настільна гра. Нею захоплюються і дорослі, і діти. Гра у шашки розвиває мислення, уяву, логіку, а також вміння прорахувати свої дії на декілька кроків вперед.

07 березня 2024 року на базі Ліцею №3 імені Святої Королеви Ядвіги відбувся міський турнір з шашок, присвячений

210 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, участь, в якому взяло 16 команд ЗЗСО Мостиської ТГ.

Гравці вели відчайдушну боротьбу за перемогу! Турнір пройшов насичено, позитивно.

За результатами перше місце посіла команда ОЗ «Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів», друге – команда Соколянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, а третє місце здобула команда Старявського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Кращим гравцем серед хлопців став учень ОЗ «Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Сергій ДОРОШ, а серед дівчат учениця ОЗ «Малнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Марʼяна ВИПОР.

Дякуємо усім за чудову гру!