ПРО ФІНАЛІСТІВ ЗИМОВОЇ ШКОЛИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ Tech StartUp School

Дата: 28.02.2024 23:58

Здобувачі освіти 9 класу ОЗ " Малнівський ЗЗСО І- ІІІ ступенів Мостиської міської ради" Дарія ЯКСМАНИЦЬКА, Христина ГУСЯК, Марія ВЕНГРИН стали фіналістками Зимової школи учнівського самовядування Tech StartUp School.

Учениці розробили проект під назвою «Bully Free Zone.pptx» - мобільний додаток за допомогою якого можна анонімно повідомити адміністрацію закладу освіти про випадки булінгу.

Завдяки своєму унікальному проекту команда дівчат стала єдиною командою з Яворівського району, яка ввійшла у фінал та сьогодні, 28 лютого успішно презентувала його у Tech StartUp Schol.

Організаторами Зимової школи учнівського самоврядування є Департамент освіти і науки Львівської ОВА та Tech StartUp Schol «Львівська політехніка».

Навчання у школі розпочалося 2 лютого 2024 року під час якого учениці пройшли навчання за 5 напрямками:

Дизайн мислення та креативність

Емоційний інтелект та вирішення конфліктів

Лідерство та командоутворення»

Комунікації та PR

Управління, самоврядування та тайм-менеджмент

Онлайн-навчання проходило від викладачів кафедри адміністративного та фінансового менеджменту НУ "Львівська політехніка" та менторів Tech StartUp Schol.

Вітаємо учениць з чудовим результатом! Дякуємо Департаменту освіти і науки Львівськоі ОВА, викладачам НУ «Львівська політехніка», менторам Tech StartUp School за прекрасну можливість для учнівської молоді розвивати свої творчі здібності!