ПЕРЕМОЖЦІ III ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ 2024 РОКУ

Дата: 19.02.2024 10:39

Учень... це не посудина,

яку потрібно наповнити,

а факел, який треба запалити

К.Д. Ушинський

17 лютого учні Ліцею №3 імені Святої Королеви Ядвіги брали участь у ||| (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з польської мови та літератури.  Нам є ким пишатися, адже серед 33 учасників освітнього процесу, які представляли різні райони Львівської області, наші учні показали високі результати,  а саме:

| місце – Куц Каріна (9 клас);

|| місце – Балух Емілія (11 клас);

|| місце – Плювак Вікторія (11 клас);

||| місце – Матуш Ілона (9 клас)

Куц Каріна буде представляти наш ліцей у |/ етапі Всеукраїнської олімпіади з польської мови та літератури

Отже, дорогі наші учні!

Щиро вітаємо Вас з заслуженою перемогою

Ми впевнені, що досвід участі в цій олімпіаді Вас багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів Вам, натхнення, творчості і позитиву!

А тобі, Каріно, бажаємо, щоб участь в олімпіаді була хорошим стимулом і мотиватором для перемоги у |/ етапі вищезгаданої олімпіади! Прагни, старайся, досягай!

Дякуємо нашим захисникам !!!