ПРО УЧАСТЬ У III ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ 2024 РОКУ

Дата: 31.01.2024 09:40

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації від 29.12.2023 № 02-01/01/041, Львівського національного університету імені Івана Франка від 29.12.2023 №0-173 «Про проведення III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2024 році»  інформує про те, що 03 лютого 2024 року відбудеться ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Участь у зазначеній олімпіаді буде брати перможниця II (районного) етапу Кахнич Марта (07.03.2007 року народження), здобувачка освіти 11 класу, ОЗ «Мостиський ЗЗСО № 2 І- ІІІ ступенів Мостиської міської ради».

Нехай енергія цих миттєвостей успіху зарядить тебе позитивом і дасть поштовх до нових звершень. Не зупиняйся на досягнутому, вдосконалюйся і завжди вір у свої сили. Бажаємо безперечної перемоги в НМТ!!!

Дякуємо ЗСУ за можливість навчати майбутнє покоління!