ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Дата: 31.01.2024 09:26

Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету  у  світі.

30 січня 2024 року відзначили учнів, які показали високий рівень знань,  захищали честь Мостиської територіальної громади та стали переможцями й призерами районних олімпіад з базових дисциплін,  інтелектуальних, творчих конкурсів та різноманітних змагань.Є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої  молоді Мостищини . Приємно бачити, що і сьогодні наша громада повниться молодими обдаруваннями. Це майбутнє нашої країни, її надія, її гордість.

Дякую Богу за кожного з Вас, дякую батькам, що допомагають вам розвивати ваші таланти. Дякую вчителям за нелегку працю. Дякую нашим хлопцям на передовій за те, що ми можемо відзначати наші маленькі перемоги . А вони своєю мужністю виборюють велику Перемогу для нашої України!
Слава Богу за все!
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!