ПРО ПІДСУМКИ XIV МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата: 30.01.2024 17:39

Надія ГНАТОВСЬКА - начальниця відділу освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради про шевченкознавців закладів освіти

З метою піднесення престижу української мови і літератури серед молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови, виявлення обдарованої учнівської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку їх творчого потенціалу, виховання у молодого українства поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні й за її межами, рівня знань з української мови і літератури здобувачі освіти Мостиської громади стали переможцями ІІ (районного) етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Кожен з учасників у своїх роботах мав можливість звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря і продемонструвати рівень своєї творчости, виявити почуття гордости за наш народ.

Шевченкознаці - це учнівська молодь. яка має велику віру в себе та цілеспрямованість задля розбудови нашої держави.

Дякую ЗСУ за можливість навчати!