ВІДБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 2 КЛАСУ

Дата: 22.01.2024 15:26

Відновлення освіти — це не лише відбудова зруйнованого, а й оновлення її змісту та освітнього процесу загалом. Шлях відновлення завжди непростий, адже на ньому на нас чатує чимало проблем, які необхідно розв’язувати просто зараз.

Видавництво «Ранок» прагне підтримати вчителів початкової школи та учнів у цей важливий для країни час. Розуміючи, як складно навчати й навчатися в нових реаліях життя, ми впевнені, що спільні зусилля мають величезне значення для відновлення рівня освіти в Україні та сприяють вихованню нового конкурентоспроможного покоління, збереженню впевненості в майбутньому.

Із 24 січня до 31 січня 2024 року (згідно з наказом МОН України від 02.10.2023 № 1184) триває період конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2023-2024 роках для 2 класу безпосередньо педагогами закладів загальної середньої освіти.

Ми створили для вчителів максимально зручні умови для полегшення процесу ознайомлення з електронними версіями підручників та навчальних посібників відомих авторських  колективів та подальшого здійснення вибору. У додатку 1 до листа надаємо перелік навчальних посібників для 2 класу, які отримали гриф «Схвалено для використання в освітньому процесі», та оновлених підручників із предметів «Я досліджую світ», «Мистецтво», «Англійська мова», «Німецька мова» та «Французька мова», які отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ МОН України від 05.01.2024 № 8) та беруть участь у конкурсному відборі.

Кожний навчальний посібник та підручник має інтерактивний та методичний супровід, що допоможе вчительству зробити свою роботу ефективнішою, а саме: електронний додаток до посібника на платформі ІЗЗІ з інтерактивними завданнями та методичним супроводом, спільноти у мережі «Фейсбук» і месенджері «Вайбер», щотижневий вебінарний супровід за актуальними темами, консультації.

Ознайомитися з навчальними посібниками та підручниками, електронними додатками до них, а також скористатися методичною підтримкою можна за покликанням: https://i-ranok.weblium.site/pidruchniki-2-klas-nush  або за посиланнями, наведеними в Додатку 1 до цього листа.

Просимо довести надану інформацію до органів управління на місцях, методистів, директорів і вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти. За можливості просимо розмістити посилання на інформацію щодо навчальних посібників і підручників видавництва та супровідних матеріалів на сайті Вашої установи.

Дякуємо за багаторічну співпрацю.

Створюємо нову українську освіту разом!

З повагою директор ТОВ Видавництво «Ранок»                                                                               В. В. Круглов

ЛИСТ

ДОДАТОК 1