ПРО РЕЗУЛЬТАТИ XXIV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ. ПЕТРА ЯЦИКА 2023/2024 Н.Р.

Дата: 17.01.2024 09:34

Талановита людина живе заради інших, даруючи їм свій час, знання, увагу, вміння. Розуміння своїх можливостей - головна ознака таланту.

Розпізнати талант - це відкрити в собі щось важливе.

Досягти успіху - це розвивати свої таланти.
    Обдарування - це віра в себе. Успіхи - то сходинки. Підніматися ними треба безперервно.

Отож сьогодні назву тих, хто впродовж I семестру 2023/2024 н.р. переступав з положистої  сходинки Мовознавства  на стрімку -  Лінгвістики, щоб стати Переможцем  - Знавцем  української мови!
    З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, виявлення творчої та обдарованої молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу відбувся ІІ-ий  (районний) етап XXIV Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти 2023/2024 н.р.

на рівні територіальної громади.

Відповідно до заявок брали участь 103 (сто три ) здобувачі/здобувачки освіти 3-4, 5-9, 10-11 класів закладів загальної середньої освіти Мостиської територіальної громади.
     Дев’ять учасників конкурсу стали переможцями,  22-призерами.
    До  обласного  етапу Конкурсу були допущені учасники, які набрали максимальну кількість балів у II (районному) етапі, а саме: Муравенко Анастасія (3 клас), Маланій Вікторія (7 клас) ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1   I-III ступенів»; Урись Ірина (6 клас) ОЗ «Мостиський ЗЗСО №2 I-III ступенів».
  Як результат в обласному етапі XXIV Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти 2023/2024 н.р. Львівщини III місце здобула  Іринка Урись – здобувачка освіти 6 класу ОЗ «Мостиський ЗЗСО №2 I-III ступенів».
  • Хто ж ці діти сучасної незламної України?!
  •  Це безцінний  запас нації,  майбутня інтелектуальна еліта, гордість і надія  України, джерело її авторитету  у  світі.
Дякую вчителям, батькам, які в унісон працюють задля перемоги!
          Дякую ЗСУ, які захищають нас від зловіщого ворога!