ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ 2023/2024 н.р.

Дата: 10.01.2024 15:45

Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця

Василь Сухомлинський

Сьогодні хочу назвати прізвища, імена здобувачів освіти ЗЗСО, які щоденною рутинною працею розвивають свої здібності, які  крок за кроком  досягають успіху  задля перемоги, які навчаються очно завдяки нашим Збройним Силам України!

Це переможці II (районного) етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2023/2024 н.р., які впродовж жовтня-грудня щосуботи, щонеділі   автобусом «Школярик» долали зранку  кілометри для того, щоб «зважити» свій освітній рівень  з навчальних предметів  у Яворівському районі (м. Яворів, м.Новояворівськ).

Олімпіадні завдання вимагають від здобувачів освіти компетентности,  активно використовувати не тільки знання фактичного матеріалу, а й логічного мислення…

Отож обдаровані діти – це золотий запас нації,  інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету  у  світі. Як писав Август Бебель, що « кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Пам’ятаймо, що генії не падають з неба, вони повинні мати можливість здобути освіту й мати умови для розвитку».

АНГЛІЙСЬКА МОВА

III місце -  Ірина ГУРАЛЬ – здобувачка освіти 10 класу  ОЗ  «Мостиський ЗЗСО № 1 І-ІІІ ступенів» (учителька англійської мови Ліліана ГУРАЛЬ);

III місце – Марта КАХНИЧ - здобувачка освіти 11 класу

ОЗ  «Мостиський ЗЗСО № 2 І-ІІІ ступенів»(учителька англійської мови Віта КОСТЕРЕВА)

ІСТОРІЯ

III місце – Остап МАКАР - здобувач освіти 8 класу

ОЗ  «Мостиський ЗЗСО № 2 І-ІІІ ступенів»(учителька історії Оксана ГАВЕЛ)

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

II місце – Марта КАХНИЧ - здобувачка освіти 11 класу

ОЗ  «Мостиський ЗЗСО № 2 І-ІІІ ступенів»(учителька української мови та літератури Олександра НЕСТОР);

III місце – Анна ФЕДЬКІВ - здобувачка освіти 10 класу

ОЗ  «Мостиський ЗЗСО № 1 І-ІІІ ступенів»(учителька української мови та літератури  Наталія САВЧИН)

МАТЕМАТИКИ

II місце – Софія КОСТЕРЕВА - здобувачка освіти 6 класу

ОЗ  «Малнівський ЗЗСО  І-ІІІ ступенів»(учителька математики Жанна ЖУК);

III місце – Софія ЗАБОЛІТНА  - здобувачка освіти 7 класу

ОЗ  «Мостиський ЗЗСО № 2 І-ІІІ ступенів»(учителька математики Оксана МАКУХ);

III місце – Марічка ІЗЬО  - здобувачка освіти 9 класу

ОЗ  «Мостиський ЗЗСО № 2 І-ІІІ ступенів»(учителька математики Тетяна СВІТА);

III місце – Діана ВОЗНЯК - здобувачка освіти 10 класу

Ліцею №3 м. Мостиська імені Святої Королеви Ядвіги (учителька математики Ольга ШИЛО)

ХІМІЯ

III місце – Денис МАЇК – здобувач освіти 7 класу

Арламівськоволянського ЗЗСО І-ІІ ступенів»(учителька хімії Оксана ІВАНЕЙКО);

III місце – Павло КІРНИЦЬКИЙ  - здобувач освіти 7 класу

Соколянський  ЗЗСО І-ІІІ ступенів(учителька хімії Віра БОНК)

ОСНОВИ ПРАВОЗНАВСТВА

III місце – Любомир БОЦЬКО - здобувач освіти 9 класу

Гостинцівського ЗЗСО  І-ІІ ступенів»(учителька з основ правознавства Любов ПІКЛОВСЬКА)

ПОЛЬСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Каріна КУЦ - здобувачка освіти  9 класу Ліцею № 3 м. Мостиська

Марта ПИЛИП’ЯК здобувачка освіти 10 класу Ліцею № 3 Святої Королеви Ядвіги  (вчителька польської мови та літератури Людмила ГАНДЗ );

Павел-Богдан ЗЬОБЕР - здобувач освіти 11 класу Ліцею №3 ім. Святої Королеви Ядвіги (вчителька польської мови та літератури Людмила ГАНДЗ )

ІІ місце

Ілона МАТУШ – здобувачка освіти 9 класу Ліцею №3 ім. Святої Королеви Ядвіги (вчителька польської мови та літератури Людмила ГАНДЗ );

Анна ВЙОНЦЕК – здобувачка освіти 9 класу Стрілецького ЗЗСО І-ІІ ступенів (учителька Ельжбета КІНАШ);

Анна ЛІС – здобувачка освіти 10 класу Ліцею №3 ім. Святої Королеви Ядвіги (вчителька польської мови та літератури Тетяна ТОМАК);

Емілія БАЛУХ здобувачка освіти 11 класу Ліцею №3 ім. Святої Королеви Ядвіги (вчителька польської мови та літератури Людмила ГАНДЗ )

III місце

Максим ВОЗНЯК – здобувач освіти  9 класу Стрілецького ЗЗСО І-ІІ ступенів (вчителька Ельжбета КІНАШ);

Марек СТАСЯЧЕК – здобувач освіти 9 класу Стрілецького ЗЗСО І-ІІ ступенів (вчителька Ельжбета КІНАШ);

Патриція Анна КУСНЄЖ – здобувачка освіти 10 класу Ліцею №3 м. Мостиська ім. Святої Королеви Ядвіги (вчителька польської мови та літератури Людмила ГАНДЗ );

Павло РОЖАК – здобувач освіти 11 класу Ліцею №3 м. Мостиська

ім. Святої Королеви Ядвіги (вчителька польської мови та літератури Тетяна ТОМАК ).

Варто відзначити ПЛЮВАК Вікторію Олегівну - здобувачку освіти 11 класу Ліцею №3 м. Мостиська імені Святої Королеви Ядвіги (учителька польської мови та літератури Гандз Л.А.), у 2022/2023 н. р. брала участь у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з польської мови та літератури. Завдяки своїй наполегливій праці досягнула значного результату, а саме:

у |/ етапі вищезгаданої олімпіади посіла II місце.

У 2023/2024 н. р. учениця буде брати участь у III етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури.

Тож бажаємо Вікторії успіху, удачі, впевненості в собі та безперечної перемоги!

Отже, кожна дитина може стати успішною в житті, досягти значного результату, знайти себе у суспільстві, реалізувати свої можливості на повну силу.