ПРО МУЗЕЙ НАУКИ м. ЛЬВОВА

Дата: 21.08.2023 11:29

По-справжньому пізнавальними видалися два дні серпня, а саме 14 та 15, адже під час літніх канікул близько 100 здобувачів освіти Мостиської територіальної громади відвідали Музей Науки Львів та лабораторії Tech StartUp School.

Обидві локації надзвичайно цікаві і пізнавальні, вони створюють простір для екпериментів, досліджень та відкриттів, дарують багато позитивних емоцій, незабутніх вражень та служать мотивацією для вивчення природничих, математичних дисциплін, досліджень сучасної науки та техніки.

Поїздка відбулась в рамках проєкту, який реалізує Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.