ЛІТО З БОГОМ

Дата: 29.06.2023 17:32

Літо… Уже від одного слова стає приємно, тепло, радісно. А якщо «Літо з Богом» - це ще духовний ріст, щира молитва, чудові друзі, прекрасно проведений час. Надія Гнатовська мала можливість привітати юних друзів у селі Малнів. Дякуємо отцю Андрію Павелку, старості села Мирославі Курпесьо, старшому лейтенанту Сергію Поршенку, директору школи Ігорю Черкавському, батькам за організований відпочинок для дітей. Понад 80 дітей бере участь у літньому таборі. Починається день зі Служби Божої у храмі села Малнів. Для духовних бесід, веселих ігор, цікавих квестів вибрана чудова локація. Брати - семінаристи підготували цікаву програму. А смачний обід, приготований на польовій кухні, надає неабиякого апетиту кожному учаснику табору. Солодкими та цікавими подарунками привітала учасників табору міський голова Мирослава Пельц.

Дякуємо Богу, що тримає в опіці наших воїнів, які боронять нашу землю. Своєю працею, ради наших дітей, наближаємо таку очікувану ПЕРЕМОГУ.

Надія ГНАТОВСЬКА - очільниця освіти Мостиської МР