ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ

Дата: 28.06.2023 10:07

22 червня 2023 року відділом освіти, молоді та спорту Мостиської МР була організована екскурсія до м.Львова для понад 80 обдарованих учнів Мостиської ТГ, які мають високі результати з Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та спортивних досягнень.

Здобувачі освіти відвідали Львівський історичний музей, який заснований у 1893 році і є одним із найстаріших музеїв України та музейні експозиції розташовані в пам’ятках архітектури XVI–XVIII ст. — будинках № 4,6,24 на площі Ринок.

Зачарував своєю красою і Гарнізонний храм св.Петра і Павла де завершилась екскурсія спільною молитвою.

Поїздка була дуже цікавою, подарувала дітям багато незабутніх вражень та позитивних емоцій.