ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ

Дата: 28.06.2023 09:57

У динамічному, швидко мінливому світі, суспільство значно частіше переосмислює, коректує або докорінно змінює цілі та завдання шкільної освіти. Зараз необхідні люди, які мислять не шаблонно, які вміють шукати нові шляхи вирішення запропонованих завдань, знаходити вихід з проблемної ситуації.

Тому підтримка та розвиток обдарованості є одним із пріоритетних напрямів сучасної освіти. Саме в XXI столітті наше суспільство усе гостріше відчуває потребу в людях, які матимуть гарні знання в різних галузях життєдіяльності й зможуть їх застосовувати в певних життєвих ситуаціях.

Обдарована, творча, інтелектуальна, скромна учениця 10 класу Ліцею №3 імені Святої Королеви Ядвіги Вікторія Плювак своєю наполегливою працею й досягнутими значними результатами в олімпіаді з польської мови та літератури прославила наш ліцей - Переможиця Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури.