II ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ" ("ЖДУРА")

Дата: 21.06.2023 09:36

З 15 по 18 червня на Сколівщині в селі Кам’янка проходив ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” ("Джура") (середня група). Рій «Сіромаці» Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ) мав честь представляти Мостиську територіальну громаду.

Ми щиро дякуємо міському голові Мирославі ПЕЛЬЦ, начальниці ВІДДІЛУ ОМС Надії ГНАТОВСЬКІЙ , головному спеціалісту ВІДДІЛУ ОМС Марії ПОЛЯНСЬКІЙ за те, що в наш непростий час Ви знайшли можливість підтримати наших дітей морально та забезпечили членів гуртка «Джура", формою та інвентарем .

Дякуємо команді за те, що ви витривалі, сильні, дружні та цілеспрямовані! Дякуємо Уляні Кадило та Марії Козак! Дякуємо батькам, які в цей непростий час дали згоду на участь дітей у грі.

Безмежна вдячність нашим захисникам за можливість бути учасниками гри під спокійним небом!

Слава Україні !