ЗУСТРІЧ ВОЇНА ЗСУ

Дата: 04.05.2023 10:20

У перший травневий день у Зав'язанцівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів (директор Оксана БЕРВЕЦЬКА)радо зустріли захисника України Козловського Андрія Романовича.

Військовослужбовець із трепетом переступив поріг рідної школи.Побував у класі ,де розпочалося його шкільне життя.Радів кожній дитячій посмішці ,задля якої захисники та захисниці виборюють право на мирне і спокійне життя .

Тут,у стінах рідної школи,обійняв маму Марію Романівну ,яка працює вчителькою початкових класів.Подякував за щиру материнську любов і витримку .

А якою зворушливою була зустріч із першою вчителькою Крутій Галиною Анатоліївною - добрим і мудрим наставником.

Керівник навчального закладу Оксана БЕРВЕЦЬКА висловила щирі слова подяки за стійкість ,мужність і відвагу всім ,хто захищає Україну , її цілісність і гідність. Наголосила,що завдяки їм наші діти мають можливість навчатися ,займатися улюбленими справами.