НА ГОСТИНИ ДО ВЕЛИКОДНЬОЇ ГАЇВКИ

Дата: 19.04.2023 11:19

У Світлий вівторок, 18 квітня 2023 року, у Мостиськах відбулося дійство з нагоди Господнього Воскресіння. Під час торжества «НА ГОСТИНИ ДО ВЕЛИКОДНЬОЇ ГАЇВКИ” людно було у сквері, адже лунали пасхальні піснеспіви, дитячі гаївки, радісно сповіщаючи: « Христос Воскрес - воскресне й Україна!»

Пасхальний захід підготовлений педагогами та здобувачами освіти закладів загальної середньої світи Мостиської міської ради.

Організатор: Відділ ОМС Мостиської міської ради.

«Дякуємо ЗСУ за ВЕЛИКДЕНЬ!!!» Під таким гаслом по всіх Україні цьогоріч проходять усі святкові заходи. Воїни, як добрі янголи, бережуть наше майбутнє, виборюючи ПЕРЕМОГУ. А багато із них, на жаль, стали справжніми ангелами Небесного війська.

Пам’ять усіх загиблих в боротьбі за Україну захисників та захисниць було вшановано Хвилиною мовчання.

З вітальним словом виступила голова Мостиської міської ради Мирослава ПЕЛЬЦ.

Благословили нашу громаду всечесні отці – Петро Федаш (УГКЦ), Ярослав КАЧМАР (ПЦУ). «Нехай із кожним ударом великоднього дзвону у Ваш дім увійдуть Господній мир і Його всесильне благословення».

Вихованці Мостиського БДЮТ підготували інсценізацію «Великодній кошик». Водили гаївочки талановиті діточки «Паростка», які подарували усім свої усмішки та милу дитячу щирість ( «Пішли діти в поле», «Де гаївка лунала», «Вербовая дощечка», «Вийди, вийди, сонечко» «Чижику, чижику, пташко маленька»).

Здобувачі освіти ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1 I-III ступенів продовжили великодні гостини гаївками та вітаннями зі своєї духовної скарбниці («Великодні дзвони», «Ой нумо-нумо», «Голубка»; авторська пісня «Квіти щастя»; поезія «Христос Воскрес»).

В’язанку гаївок презентовано школярами ОЗ «Мостиський ЗЗСО №2 I-III ступенів» («Посаджу я грушечку» , «Ой, чому ж ти не гуляєш, Галю?!»,«Чижику, чижику, пташко маленька»).

Завершив дійство « НА ГОСТИНИ ДО ВЕЛИКОДНЬОЇ ГАЇВКИ» творчий колектив Чернівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка.

Гаївку «Вербовая дощечка» кликали учителі та учні освітнього закладу. Сучасна постановка літературно-патріотичної композиції «Мамо, розкажи мені про Христа». А завершальний акорд - образ нескореної України з двома маленькими діточками.

Олена ГАЛАБУТ – заступниця директора Чернівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка (вона ж авторка композиції) зазначила:

«... І наче янгол із небес, гордо вийшла Україна. Незламна, сильна і смілива… Вона закрила блакитно-жовтими крилами всіх своїх дітей... Встала із колін, відродилася з попелу, розправила великі могутні крила…Крила незламності…Вона іще воскресне, як воістину воскрес Ісус …».

Марія ПРИЙМАК – заступниця директорки ОЗ «Твіржанський ЗЗСО I-III ступенів – ЗДО», креативна ведуча торжества « НА ГОСТИНИ ДО ВЕЛИКОДНЬОЇ ГАЇВКИ».

Це було по-нашому, по-українськи, по-рідному!

«Зі Світлим Христовим Воскресінням! Радости і добра, благоденства і процвітання, віри і любови Вам. Миру і щастя дому Вашому, рідним і близьким. ПЕРЕМОГИ для УКРАЇНИ!» - бажала Мирослава ПЕЛЬЦ – голова Мостиської територіальної громади.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!