ТУРБОТА ОСВІТЯН, ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ, БАТЬКІВ ПРО НАШИХ ВОЇНІВ

Дата: 05.04.2023 15:14

"Волонтери їдуть до наших воїнів з подарунками від закладів освіти Мостиської ТГ, зазначила очільниця освіти Надія ГНАТОВСЬКА, - усі активно допомагають воїнам - захисникам України: плетуть маскувальні сітки, виготовляють окопні свічки, пишуть листи, малюють малюнки.

Цими днями школярі та вихованці дошкільного підрозділу знову зробили внесок у цю ВЕЛИКУ СПРАВУ. Дівчатка та хлопчики писали листи, виготовляли сердечка-обереги, ангеликів із фетру і ниток, плели браслети із синьо-жовтих стрічок, малювали малюнки.

Адже для захисників України на фронті зворушливі й завжди бажані зроблені дитячими руками ОБЕРЕГИ. Вони надихають, підбадьорюють та підтримують дух наших незламних воїнів. Багато хто з них ці дорогоцінні подарунки носить при собі, а також їх можна побачити у бліндажах та в бойових машинах.

Щиро дякуємо нашим школярам за чудові обереги та листівки для Воїнів!

А нашим господинькам - за смачні пасочки та пироги!

Нехай добрі справи повернуться до вас сторицею!

Вперед до Перемоги! Великої перемоги