НОУТБУКИ ВІД ГУМАНІТАРНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "WORD VISION INTERNATIONAL"

Дата: 05.04.2023 14:58

Закладам освіти Мостищини передали 24 ноутбуки від гуманітарної організації «World Vision International» з метою покращити якість навчання та розширити школам доступ до цифрових технологій.

«Громадська організація «World Vision International» сьогодні подарувала ноутбуки тим школам Львівщини, які відповідають задекларованим нею вимогам» – прокоментував директор департаменту освіти ЛОВА Олег Паска.

«Львівщина завжди була флагманом людяності, щирості, згуртованості, прикладом нації, для якої важливі цінності держави. А держава починається з дитини, яка отримує якісну освіту. Маємо створити дітям всі умови для того, щоб вони росли гідними українцями - зазначив заступник голови Львівської ОВА Іван Собко.

Дякуємо за сприяння розвитку сучасної освіти!