XXIII МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У МОСТИСЬКІЙ ТГ

Дата: 26.01.2023 10:50

Надія ГНАТОВСЬКА – начальниця відділу освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради про

XXIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика у Мостиській ТГ

... Йде війна, однак у навчальних закладах проводяться заходи щодо підвищення якості знань здобувачів освіти. Педагоги у складний час продовжують навчати. Беруть на себе відповідальність за життя українських дітей, залучають обдарованих школярів до конкурсів, щоб не загубити золотий потенціал України – майбутнє. Під час повітряної тривоги вони не зупиняються, а проводять заходи у бомбосховищах. Освітяни тримають свій освітянський фронт нездоланно!

28 січня 2023 року обдарована молодь Мостищини буде брати участь у III (обласному) етапі XXIII Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика в м. Новояворівську.

Мета: утвердження державного статусу української мови, піднесення престижу, виявлення творчої та обдарованої молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

- Хто із здобувачів освіти буде презентувати Мостиську територіальну громаду у воєнний час?

- Це талановита учнівська молодь, яка 30 листопада 2022 року здобула перемогу серед ровесників, учнів 3-11 класів, у шкільному XXIII Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика;

10 грудня 2022 року - в II-у (районному) етапі, який відбувся в Мостиській територіальній громаді.

Відповідно до заявок у районному етапі XXIII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика брали участь 59 (п’ятдесят дев’ять) здобувачів освіти 3-11 класів закладів загальної середньої освіти. Дев’ять учасників конкурсу стали переможцями II етапу, 19- призерами, а саме:

• Козьоринський Святослав - учень 3 класу ОЗ "Мостиський ЗЗСО I-III №2 ступенів "( учителька початкових класів Правдюк Л.М.);

• Федевич Катерина - учениця 4 класу ОЗ "Мостиський ЗЗСО I-III №1 ступенів " (учителька початкових класів Баша О.Т.);

• Щирба Вікторія - учениця 5 класу Соколянського ЗЗСО I-III

ступенів (учителька української мови і літератури Подільчик В.В.);

• Маланій Вікторія – учениця 6 класу ОЗ "Мостиський ЗЗСО №1

I-III ступенів" ( учителька української мови і літератури

Попович З.Л.);

• Романиця Вероніка – учениця 7 класу Філії «Годинівський ЗЗСО I-II ступенів - ЗДО» ОЗ "Мостиський ЗЗСО №2 I-III ступенів" (учителька української мови і літератури Шийка О.М.);

• Боцько Любомир – учень 8 класу Гостинцівського ЗЗСО

I-II ступенів (учителька української мови і літератури Андраш Г.І.);

• Куцериб Тетяна – учениця 9 класу Берегівського ЗЗСО I-II ступенів ( учителька української мови і літератури Ящишин Р.І.);

• Якименко Юлія – учениця 10 класу ОЗ "Мостиський ЗЗСО №2

I-III ступенів" (учителька української мови і літератури Ціруг О.Я.);

• Старунько Тетяна - учениця 11 класу ОЗ "Крукеницький ЗЗСО

I-III ступенів " (учителька української мови і літератури Яремко О.В.).

Отож перемоги! Великої перемоги ЗСУ над ворогом! Все буде Україна!

Світлина з інтернету