ЗВІТ ДИРЕКТОРКИ ОЗ "КРУКЕНИЦЬКИЙ ЗЗСО I-III CТУПЕНІВ" 2023/2024 н.р.

Дата: 19.06.2024 23:31

19 червня 2024р в ОЗ "Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мостиської міської ради Львівської області" відбувся звіт директорки школи Галини ПАНЧИШИН "Про роботу закладу освіти за 2023-2024 навчальний рік".

Звіт директора школи - це складова державно - громадського управління освітою, зразок відкритої й прозорої діяльності закладу.

Присутніми на звіті були: голова Мостиської міської ради Мирослава ПЕЛЬЦ, начальниця відділу освіти молоді та спорту Надія ГНАТОВСЬКА, директорка ЦПРПП Олександра БАША, провідний спеціаліст відділу освіти Богдан КУРЦЕБА ,староста громади Любов КІРШ, директори ЗЗСО І- ІІІ ступенів,учителі, батьки, працівники закладу.

У звіті , Галина ПАНЧИШИН розповіла про особливості освітнього та виховного процесу, результати участі педагогів та здобувачів освіти у проєктах, конкурсах та олімпіадах, висвітлила основні аспекти роботи закладу, а саме:

- освітнє середовище;

- систему оцінювання результатів навчання учнів;

- педагогічну діяльність.

За результатами голосування роботу директорки Галини ПАНЧИШИН, було визнано задовільною.

Підсумки підбиті.

Плани окреслені.

І як завжди об'єднані спільною метою, рухаємося тільки вперед!

Дякуємо ЗСУ за можливість жити і працювати!