ЗВІТ В.О. ДИРЕКТОРА ГОСТИНЦІВСЬКОГО ЗЗСО I-II CТУПЕНІВ 2023/2024 Н.Р.

Дата: 21.06.2024 22:20

21 червня 2024 року у Гостинцівському ЗЗСО І-ІІ ступенів Мостиської міської ради відбувся звіт в.о.директора Світлани Держипільської пред громадськістю.

Під час звіту всі присутні змогли пригадати шкільні події , що відбувалися впродовж навчального року, а це – традиційні шкільні заходи і свята, заходи патріотичного виховання, правовиховна робота, волонтерська робота шкільного колективу, учнівське самоврядування, екскурсії, робота з обдарованими учнями, наші досягнення та зміцнення матеріально-технічної бази закладу. На звіті були присутні міський голова п.Мирослава Пельц, начальниця відділу ОМС п.Надія Гнатовська, депутат Мостиської міської ради п.Марія Груник, провідні спеціалісти відділу Марія Полянська, Василь Чайківський, радник міського голови Павло Дорош, директори закладів освіти І-ІІ ступеня, педагогічний колектив та батьки. Скільки б подій не відбулося, все ж головним залишається те, чого ми навчилися за рік, що зрозуміли, що змінили і чого досягнули. Це наполеглива спільна праця нашого керівництва (засновника, відділу ОМС), педагогів, усіх учнів та їхніх батьків, а також інших працівників школи. За результатами голосування роботу в.о.директора визнано задовільною.

Змінюємося ми - змінюється наша шкільна родина! Все буде Україна