III МІСЦЕ В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО - ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

Дата: 17.06.2024 17:28

Велика праця, цілеспрямованість, незважаючи на складні погодні умови, бажання досягти успіху дали учасникам рою «Скеля» ОЗ «Мостиський ЗЗСО N2І-ІІІ ступенів” здобути III місце у комплексному заліку ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), приуроченого 160 річниці з дня народження засновника товариства «Січ» Кирила Трильовського (старша вікова група).

Діти показали чудові знання з історії та медицини. Їхній марш на конкурсі "Впоряд" нагадував звук годинника, адже був досконало виконаний.

Незабутніми залишаться виступи у конкурсах " Ватра" та «Тактика ведення бою».

Серед 41 команди учасниці Віталій Вишатицький здобув ІІ місце в особистому заліку конкурсу «Стрільба», а Павло Заболітний та Остап Вергун були відзначені за перемогу у «Тереновій грі».

Безліч нових знань та вражень від конкурсу «Пластун» де діти показали знання з географії, а саме орієнтування в просторі, азимут, топографія.

Та перемога в конкурсі «Метання гранати».

Безліч емоцій, нові друзі та нові знання і це все за 5 днів.

Вірити та підтримувати дітей- це головна запорука їхнього успіху в майбутньому!

Разом до Перемоги!

Марія ПОЛЯНСЬКА - головний спеціаліст Відділу ОМС Мостиської міської ради