A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарне управління
Мостиської міської ради Львівської області

СЕРТИФІКАЦІЯ – КРОК УПЕВНЕНОСТІ СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА

Дата: 19.12.2022 12:09
Кількість переглядів: 27

СЕРТИФІКАЦІЯ – КРОК УПЕВНЕНОСТІ СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА

Я – Груник Василина Юріївна, вчителька початкових класів із додатковою спеціальністю вчитель англійської мови у початкових класах. На посаді працюю чотири повних роки. На даний час – класний керівник першого класу. Протягом чотирьох років упроваджую концепцію Нової української школи.

Коли вперше почула про сертифікацію, виникло бажання пройти її, щоб удосконалити свої знання, уміння, навички, пізнати нове, утвердити себе як учитель. Отож презентую колегам набутий досвід.

Сертифікація складається з трьох етапів :

– незалежного тестування учасників;

– самооцінювання власної педагогічної майстерності;

– вивчення практичного досвіду роботи учасників Сертифікації.

– Що потрібно для досягнення цілі?

Спочатку – реєстрація за поданою формою у визначений період часу, яка проходить у два етапи. Після відправлення особистих даних в електронний кабінет учасника надсилають усі відомості про проходження кожного етапу сертифікації.

Перший етап – це незалежне тестування. Тест складається зі 100 запитань із вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких передбачено 180 хвилин. Після отримання позитивного результату (достатньо набрати 60% від максимально можливої кількості балів), щоб пройти до наступного етапу.

Другий етап сертифікації – самооцінювання власної педагогічної майстерності. Цей крок спрямований на аналіз, саморефлексію та проєктування професійного розвитку на основі отриманого результату опитування.

Даний етап сертифікації педагогічних працівників є обов'язковим, хоч і не оцінюється експертами за поданою шкалою, критеріями чи в будь-який інший спосіб.

Третім етапом є вивчення практичного досвіду роботи – експертне оцінювання 15 -и компетентностей учителя, визначених професійним стандартом за 35 критеріями.

– З чого складається вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації?

Перше– це самопрезентація. Кожен учитель має представити свою роботу за останніх два роки.

Друге – це практична діяльність, тобто потрібно провести будь-яких два уроки, визначених експертами.

Третє – самоаналіз. Потрібно проаналізувати один із проведених уроків.

Четверте – 60-хвилинне інтерв'ю.

Пройшовши всі етапи, хочу сказати, що найважчим та найважливішим є перший етап, адже, не склавши його, немає доступу до інших.

Ось такий шлях успішного проходження СЕРТИФІКАЦІЇ-2022.

Перш за все, висловлюю щиру подяку всім причетним до створення такої масштабної роботи: організаторам, технічним координаторам і чудовим експертам з Миколаївщини. Це – мегаталановиті педагоги, справжні професіонали своєї справи і просто надзвичайно приємні люди, які з перших хвилин нашого знайомства надихнули мене забути про проблеми та хвилювання.

Дякую за щиру підтримку всім: моїм рідним і близьким, адміністрації Соколянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (директорці –Цвігулі Зеновії Михайлівні), яка вірила в мене більше, ніж я сама. Адже вона надихнула мене на цей крок і підтримала. А ще заступницям директорки –Бонк Вірі Дмитрівні та Карпюк Марії Василівні. І моїм головним героям, маленьким позитивчикам, учням 1 класу. Ви – моя потужна мотивація рухатися вперед та вдосконалюватися.

Та все ж таки моя найбільша подяка летить Богу і нашим Героям, нашим Захисникам! Тільки завдяки Вам, усе це може відбуватися.

Слава Україні! Слава нашим Героям!

Все буде Україна!



« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень