ПЕРЕМОЖЦІ З БАСКЕТБОЛУ

Тривають змагання “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», об’єднані гаслом “РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ” у Яворівському районі.

16:10 12.04.2024

ЗВІТ ДИРЕКТОРА ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ МОСТИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОЛЕКСАНДРИ БАШІ

Відповідно до Статуту Центру ПРПП Мостиської міської ради (розділ IV, п. 4.2. Заслуховує звіт про діяльність Центру ПРПП відділ освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області) 04 квітня 2024 року на Колегії Відділу ОМС заслухано Звіт директорки Центру ПРПП Мостиської міської ради Олександри БАШІ.

15:25 05.04.2024

КОЛЕГІЯ ВІДДІЛУ ОМС

04 квітня  2024 року відбулася  Колегія відділу освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області з таких питань:

17:23 04.04.2024

АТЕСТАЦІЯ 2024 РОКУ

Атестація керівника закладу освіти - це надзвичайно важливий етап, який  спрямований на всебічне комплексне оцінювання  педагогічної діяльности, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

17:16 04.04.2024

РЕФОРМА СИСТЕМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ЯК ФУНДАМЕНТ ЗДОРОВОЇ НАЦІЇ

16:56 29.03.2024

ОБДАРОВАНА УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ МОСТИСЬКОЇ ТГ У ПЕРЕМИШЛІ

.. Музей історії Перемишля, волейбол з командою учнів української школи в Перемишлі, зустріч з вихованцями Айкідо, гра-квест з історії міста, малювання картин, а також виготовлення натуральних скрабів.. всі ці заходи закріплені гарним настроєм та погодою зробили відпочинок неймовірним!

16:47 29.03.2024