ПРОЄКТ "ЮНІСЕФ - ДИТЯЧІ ТОЧКИ "СПІЛЬНО"

Дата: 09.05.2022 17:02

З першого квітня у трьох областях: Івано-Франківській, Львівській та Тернопільській стартував  проєкт “Юнісеф – дитячі точки “СПІЛЬНО”, який реалізовує благодійна організація “Українська освітня платформа” спільно з UNICEF.

Цей проєкт покликаний підтримати дітей  віком від 3 до 10 років під час війни – їхнє здоров’я, безпеку, освіту та розвиток.

У рамках проєкту відбувається:

• координинація діяльності 100 навчальних точок,  де проводяться для дітей заняття  неформальної освіти та надається їм соціально-психологічна підтримка;

• забезпечення дітей необхідними груповими навчальними матеріалами.

• підтримка та навчання фахівців (вчителів, соціальних педагогів та психологів, соціальних працівників), щоб допомогти їм ефективно працювати з дітьми в умовах війни.

Усі учасники пройшли навчання і отримали відповідні сертифікати.

Отримані результати. Учасники:

- розвинули навички надання психологічної підтримки дітям під час військових дій

- уміть створювати комфортне, безпечне психосоціальне та фізичне середовище

- володіють практиками організації діяльності дітей на території майданчиків «Дитяча точка СПІЛЬНО»

- знатють як фасилітувати ігрову взаємодію з дітьми

- опанували ключові правила мінної безпеки, які зможуть опрацювати з дітьми

У нашій громаді з другого травня почала діяти одна із ста таких точок. Галина Похила, консультант Центру ПР ПП пройшла навчання і проводить заняття з дітьми від 3до 10 років.  Кожне її заняття відвідують 27 дітей і це число зростає.   В рамках проєкту отримали 3 великі бокси з канцелярським приладдям, розвиваючими іграми, спортивним інвентарем.Ці заняття триватимуть протягом двох місяців. Тривалість одного заняття дві з половиною години.

Графік роботи: понеділок, середа, п'ятниця  з 14.00 до 16.30.

Місце проведення: ліцей № 3, вул. Сагайдачного 9, м. Мостиська.

Кожного тижня звітує про проведену роботу, веде електронний щоденник.

Діти з великим задоволенням відвідують заняття, отримують позитивні емоції, зустрічають  нових друзів!